מקוון להשתולל

שמות חלופיים: להשתולל

להשתולל משחק מקוון & ndash; גרסת מחשב של משחק לוח כרטיס הרוסי. בשלבים TCG להשתולל באינטרנט דורש שחקנים לחשיבה אסטרטגית ומיומנות. כרטיס פנטזיה לייחס בכשרון רב ידהים את הדמיון שלך ותהליך מרתק לחלוטין להחזיק תשומת הלב שלך מהדקות הראשונות.

משחק מקוון להשתולל אפשרי גם עם מחשב צריכת חשמל נמוך. למרבה המזל משחק מיסוי על דרישות מערכת:
- המערכת של Windows 2000 / XP / Vista;
- 256 מגה בייט של זיכרון RAM;
- & nbsp; מעבד: Celeron 400, Intel Pentium 400, AMD Sempron;
- חיבור לאינטרנט (צריכת רוחב פס נמוכה).

לשחק את המשחק באינטרנט להשתולל לך, ניתן להוריד את משחק לקוח ועבר את תהליך הרישום. & Nbsp; הצטרפות במשחק להשתולל באינטרנט הוא כדלקמן:
1) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; להציג דואר אלקטרוני;
2) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; להמציא סיסמא,
3) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; אנחנו מציגים את כינוי;
4) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; ציין את הרצפה;
5) & nbsp; & nbsp; & Nbsp; לשים סימון שאתה מסכים עם את הסכם משתמשים.

לאחר ההרשמה onlan להשתולל עברה, החל טירון מקבל סיפון של 30 קלפים. משחק מקוון להשתולל מחולק לשלבים (מהלכי שחקנים). השחקנים מתחלפים. יש כרטיסי מאפיינים כגון נהיגה, טיסה, פעולה, חיים התקפה.

תנועה & ndash; מפת עקירה לתאים, אשר מופרדים על ידי שדה קרב קונבנציונלי. כיוון התנועה יכול להיות למעלה, למטה או מימין לשמאל. תנועה אלכסונית אינה אפשרית. אתה גם לא יכול לשנות את כרטיס המקום.
הטיסה & ndash; כרטיסי תכונה שעברו לפתיחה לאחר אזור נוסף. הם ללא תנועה, אבל יכולים לתקוף בכל אחד.
פעולה & ndash; שימוש זה בכרטיס במהלך התור שלך. אחרי זה, הכרטיס כבר סגור ולא יהיה זמין במהלך הקורס.
התקפה גורמת פצעים בעצם אויב אם זה האחרון אין ההגנה המתאימה.
לכל כרטיס מספר מסוים של חיי. ברגע שהשימוש בם יש לצאת משדה הקרב לבית הקברות.

יריבי הקרב יימשכו כל עוד לא כל האדם לגווע אחד השחקנים. כאשר אתה תוקף, אתה יכול לקחת להיט, למנות סנגור או להשתמש בפעולה הפתאומית.

משחק להשתולל באינטרנט דורש לארגן כרטיסים בשדה הקרב בשלוש שורות. שורה 1 & ndash; הם לוחמים, שנועדו לא לפספס את האויב בעורף, צורת שורת 2 קשתים ויצורים שיכולים להכות בסדרה, ובשורה 3 ממוקמים חלשים נעו קשתים וקוסמים. שדה קרב, שבו הפעולה העיקרית של המשחק, הוא אחד מאזורי המשחקים. עם זאת, יש תחומים, כמו סיפון, שטח נוסף ובית הקברות שכבר הוזכר. בסיפון הם הכרטיסים שאתה לא צריך ליצור & nbsp; ניתוק לקרב מסוים. אגב, עומד על תור אחד 15 כרטיסים, ואילו השאר יישאר בשימוש. האזור כולל את שטח נוסף ועפו יצורים. ובכן בית הקברות & ndash; כרטיסים מתים מקלט.

רישום להשתולל באינטרנט שהונפק לכם מינימום ההכרחי בלבד של כרטיסים. עם זאת, רק המוגבל לצמיתות בלתי אפשרי. שיטה של ​​רכישת מפות & ndash חדשים; לקנות מאיצים (קבוצה מורכבת 7 כרטיסים אקראיים). לשם כך, תצטרך משחק מטבע & ndash; עוז. קנה פחית אונקיה אמיתית באמצעות WebMoney, Yandex. כסף, כרטיס אשראי או באמצעים אחרים זמין.
כדי שתוכל לשחק את המשחק להשתולל באינטרנט הוא מעניין עם יריב הכוחות שהם שווים בערך לשלך. כדי לעשות זאת, יש מערכת ענפה של רמות של הדמויות. מגבירה את הרמה שלך על ידי העלאת דירוג קרב. שחקנים טובים יותר אתה מנצח, גבוה יותר דירוג. נכון לרמת המשחק אינו מושפע. לכן פילוס תלוי בך, אין צורך בכך.

אם אתה גבר הימורים, היתרונות של המשחק לא יהוו תשומת הלב שלך. הצטרף לעולם המרגש של כרטיסים ולהשתתף במגוון רחב של משימות, מלחמות שבט וטורנירים. נוכחותם של כ -900 במפלצות המשחק תהפוך עבורכם הפתעה נעימה. אחרי הכל, כמו גם, כאשר הבחירה היא בלתי מוגבלת! להגיע למשחק יש עכשיו ולזכור כי ההתפתחות של אירועים במקום הראשון תלויה בך!

 

לשחק גם