ברית של נשק וליאנט

שמות חלופיים: ברית של וליאנט Arms, AVA

הברית של ליאנט Arms & ndash; מספיק חדשים IMO [7 ] היורה . התכונות ייחודיות של משחק & ndash ; גרפיקה באיכות וציור מפורט. הנקודה היא, במה שביורים & ndash אחרים; אתה יכול לרוץ מהר למדי ולעתים קרובות לירות, את המשחק AVA נותן לך את ההזדמנות. מנוע הגרפי של המשחק תומך משופר, המספק יכולות גרפיות מתקדמות. משחק דינמי זה לא יעזוב אותך אדיש, ​​אם אתה אוהב את יורים ולא נראה למשחקים שבם אתה צריך משהו לחשוב ארוך וקשה.

עלילת המשחק מנקודת הנחה שתעסוק במאבק על שליטה בעולם. היריבות על שליטה על פני כדור הארץ הגיעו שני פלגים, שבט, שאחד מהם אתה ותצטרך להתחיל. שדה הקרב הופך לעיר מטרופולין ענקית שבו רחובות מקורן קרב האפי.

תחמושת במאוד מגוון, כמו גם סוגים של קרבות שבו אתה יכול להשתתף. דרך משחק קרב ציור פירוט זהיר ומתחשב נראה מרהיב, ויש קרבות מעניינים לא רק את המשתתפים, אלא גם את האוהדים. & Nbsp; המשחק יהיה מעניין גם לחיילים בודדים, ושחקן נבחר, בשל העובדה כי במשחק יש כפקודת הקרב ומשימות אישיות לשחקנים. על ידי בחירה במצב המתאים, באפשרותך לטבול לתוך העולם של קרבות קולקטיביים, או לבצע את המשימה לבד.

חוגי תווים AVA באינטרנט [ 7] נקראים צלף, תקיפה, או ראש צוות. צלף מיוחד ברור, ההתקפה הוא אמן של המאבק במרחקים קצרים.

נשק במשחק שאתה לא יכול רק להרוויח כסף, אלא גם לרכוש מטבע במשחק. בנוסף, במהלך המשחק אתה יכול לשנות לחלוטין את התחמושת. משחק AllianceOfValiantArmsпредоставляет הזדמנות לשנות לחלוטין את הנשק במשחק: שחקני קתות זמינות, חביות ופריטים אחרים הנדרשים במשחק. תכונה של נשק זה היא שזה יכול להיות שונה כדי לעשות ונוח לך.

, אתה יכול להתחיל לשחק ברגע שעבר & nbsp; AVA רישום. לאחר שתלמד לשחק, אתה יהיה זמין להרבה בונוסים. עם היורה מכיוון שאנו עוסקים, הכח הקופצים העיקרי זמינים לירי אויבים. מלבד משחק, אתה נשאב אופי, לרכוש ידע חדש ומיומנויות, ולאחר מכן את התואר. בהדרגה, במהלך המשחק א משחק א מאפשר לשחק טוב יותר: טעה מחדש מהר יותר, הוא הופך להיות נוח יותר, תוך לקיחה בחשבון תשואה שולית פוחתת. כתוצאה מכך, האופי רץ מהר יותר וירי טוב יותר.

אם אתה רוצה לשחק AVA , במשחק הזה יש מספר היתרונות. זה בחינם, אז לשחק זה יכול להיות כל אחד. יורה הוא גרסה פופולרית של המשחק, הוא שנאהב על ידי משתמשים רבים. במשחק יש גרפיקה מעוצבת הגונה, יש מצבים שונים של קרב, והמגוון הכולל של נשק יש יותר מ -70 יחידות. AVA לשחק יכולים להיות כמו שחקנים מקצועיים של יורים ומתחילים, וכל יקבל את חלקם של הנאה.

 

לשחק גם