קסם

שמות חלופיים: Allure, גלמור

ברוכים הבאים לעולם פנטזיה מרתק & nbsp; Allure & nbsp; באינטרנט!

תחילת העולם לשים האלוהים הגדול, שנוצר מן השמים כאוס והארץ. לורד של כדור הארץ מיושב על ידי אנשים, השמיים נתנו את הרוחות. לאחר מכן, על הקרקע היו קוסמים ערמומיים וערמומיים שמצאו את כוח ממקור שנקרא & laquo; הדם של הלורד וraquo הגדולים;. אשפים צייתו כוחות הטבע, עם קוסמי הקסמים שלהם כפופים מוח אנושי חלש. רוחות שבט, בגאווה בשם עצמו וlaquo; גופו של האדון וraquo;, בזו בני תמותה חיים על פני כדור הארץ. קוסמים ורוחות נלחמו זה בזה לכוח על העולם, וזה לא היה סוף המלחמה, ולא הייתה שום הזוכה בזה.

בינתיים, אנשים יצרו שתי אימפריה חזקה ולקחו את גורלו של העולם בידיים שלהם. הקרב המכריע זכה הקיסר הצהוב. כוחות בעלות הברית קוסמים, רוחות ואנשים שסגדו להם, נשבר, אדונם נהרג בקרב. החזק ביותר של האמגושים היה כלוא בכלי קסום.

קוסמי אנשים תשעה מאות ורוחות חיו באימפרית עולם של אנשים גדלו ושגשגו.

אבל מאות שנים החלישו את כוחו של הלחשים.

וקוסם מאסר, הפכה להתגלמות של כוחות רשעים, להוטה לחופש, להוטה להשמיד ולשעבד את העולם הנפלא המין האנושי, הכוללת Allure & nbsp; משחק מקוון.

איפה הלוחם האמיץ, שהביס את הכוחות רשעים? איפה הקוסם החכם שיהיה לאלף את הרוחות ואויבים הרעות יהיה לצלול לתוך האבק? איפה בכלל החכם שיוביל צבא של גברים לקרב ולהציל את העולם מהשמדה? אולי זה יהפוך אותך לגיבור ומושיע של העולם היפה הזה?

משחק & nbsp; Allure & nbsp; יש באינטרנט מאוד דרישות מערכת צנועות :

  • Intel Pentium IV 2.33 GHz
  • 256 MB זיכרון RAM
  • כרטיס המסך 128 MB
  • חיבור לאינטרנט

כדי להתחיל לשחק Allure משחק מקוון, אתה צריך להירשם אופי המשחק שלך.

הצטרף למשחק Allure הוא פשוט מאוד. בפינה הימנית העליונה של הבלוק וlaquo; האישור & raquo; לחץ וlaquo; raquo רישום &;.

בעמוד הבא, הזן שם משתמש (שם בדוי של הגיבור שלו), הקלד סיסמא חזקה ו הדואר שלו - [ 20 דואר] (בפועל - זה יהיה הפעלת קוד). אתה גם צריך לקרוא ולאשר קבלת הסכם המשתמש ושלך כללי המשחק.

העיתונות וlaquo; raquo עד &;. Allure & nbsp; רישום מקוון הוא עבר.

כדי שתוכל לשחק Allure משחק המקוון, אתה צריך לבחור דמות מחסידיו של שלושה בתי הספר של קסם ואומנויות לחימה & ndash; שלוש הכיתות לשחק .

קובו & ndash; אדון של לחימה בחרב, התקפה ולהגן היטב, הם יודעים איך לאלף חיות בר, הופכים אותם לחברים וחברים אמינות.

Amrita & ndash; מכשפים רבי עוצמה, הם כפופים לכוחות של הרוח, האדמה ואש. שימוש בקמעות ולחשים, הם יכולים מייד לנוע במרחב ולספק מכות מוחצות במרחק גדול.

חסידיו של בית הספר פו & ndash; צלפים וכוח רוח, כמו גם קשת וחצים. ידע עמוק של הפילוסופיה של ריכוז עצמי ואת היכולת להפוך אותם בלתי ניתן לעצירה בשדה הקרב.

בין החסידים של בתי ספר שונים הוא מאבק מתמיד על עליונות, לכל אחד יש את נקודות החוזק שלו וחולשות.

משחק Allure האינטרנט נותן לך את האפשרות לבחור דמות אהבה שתתאים טעם ואת היכולות שלך.

הרשמה Allure יפתח עולם הפנטסיה העצום שלך תעלומות ופלאות עתיקים, שנוצר באמצעות טכנולוגית המחשב המתקדמת ביותר. ובכן מצויר, נופים חיים ומציאותיים משתנים בהתאם לזמן של שנה ומזג האוויר. אתה תראה אביב פרחים לפרוח, חום הקיץ ובצורת, העלים הסתיו להפוך צהובים וליפול. בחורף, הכל מכוסה בשלג וקרח, והופך יותר מרושע, כי חורף & ndash; בעוד רוחות רעות.

לשחק Allure & ndash; משמעות הדבר היא כדי לחקור מבוכים מסתוריים , להילחם מפלצות מפחידות ו כמעט בוסים בלתי מנוצחים . הנצחון היה קשה, אבל הפרס הוא גדול & ndash; קסם ממצאים , של קסום , שפתח את הדרך למקומות חדשים ומשחק חדש, עם משימות חדשות ומשימות, אויבים חדשים ופרסים. קרב יכול להיות לבד או עם צוות של חברים מהימנים.

כמובן, דבר & ndash המעניין ביותר; זה קרבות עם שחקנים אחרים , קרב יחיד ו קרבות מסיביים.

אם אתה עייף של לחימה, או סתם רוצה לשדרג את הנשק שלך ושריון יכול לנסות כסוחר.

לאסוף לתוך רצון אגרוף ואומץ, להזמין את החברים האמיתיים שלך ולהתחיל לשחק בAllure!

& nbsp;

 

לשחק גם