חייזרים: Colonial Marines

שמות חלופיים: חייזרים: Colonial Marines
חייזרים

משחק: נחתים מושבות - פרויקט שיכול לשמור על שחקנים במתח מהרגע הראשון עד הרגע האחרון. אנו ניפגש עם ימיים הקולוניאליים הברית כריסטופר Winther וחייזרי מפלצות נוראות. אירועים נוראים ואת האווירה המתאימה של תככים ונאלץ לעבור את כל קמפיין המשחק לחוק. למרות כמה פגמים טכניים, המשחק נראה די הגון. לא לשווא בקרב אוהדיה היום נציגים כה רבים של גילים ולאומים שונים.

חייזרים: מחשב נחתים קולוניאליים, על פי מפתחים, יכול היו לגלם את מנוע הדור החדש, מאפשר לך לקבל את התאורה הנכונה. ברגע שטכנולוגיות אלה מתרחשות לעתים קרובות מאוד, אבל עכשיו הם מגולמים בטיוטה! חלק מהמבקרים מאמינים כי טכנולוגיה זו היא רק מסוגלת לעשות את הפרויקט של נציג של המאה שעברה, לעומת זאת, במציאות, זה רק נותן לי anturazhnye. לא מאמין לי? תבדקו את זה!

כדי להתחיל את המשחק, אתה צריך להוריד מראש חייזרים: Colonial Marines. אינטרנט מהיר וגשש סיקור מתאים יפחיתו למינימום את תהליך ההתקנה. הולך לפרויקט, תוכל לראות הדבר מאוד מפורסם מרקמי תאורה ואיכות גבוהה. עם יד על לב, נציין, כי כל את אותו משחק בשנת 2013 עשוי להיראות טוב יותר, אבל בהחלטה כזו יש קסם משלה. בסופו של הדבר, אתה יודע היטב מה חייזרים: Colonial Marines, איך לשחק בפרויקט זה ובו יש צורך לשים את כל הגדרות הנחוצות למשחק נוח.

ראוי בינה מלאכותית תשומת לב מיוחדת, מספק משחק מעניין. המשך החייזרים שלנו: נחתים קולוניאליים הוא סקירה של הסיפור עליו. פרויקט נעשה "אלוהי", הם אומרים. מתנגדים כמעט אף פעם לא לתקוף פתאום, ולכן רוב הסיכויים שיש לך להפתיע אותם מעט. לחייב רק את האווירה וליצור לא שכירי חרב יתרון נוספים - רוב הזמן הם סתם יושבים בכיסוי הקרקע רק עברו מדי פעם ממקום למקום.

חייזרים משחק: Colonial Marines לא יכול להתפאר גבוהה מדי רמת המורכבות, שאפשרה לה לזכות באהדה לא רק מנוסה, אבל למתחילים וגם לשחקנים. לעקוב מקרוב אחר רמת הבריאות בזמן ומנסה לפצות על זה. מה שנכון ברמה הפשוטה ביותר, ערכות עזרה הראשונות והגנה נוספת הוא כמעט לא נחוץ.

על פי מסורת, תצטרך לשאוב את הדמות שלך, עוזר לפתח מיומנויות ושיפור אמצעי לחימה קרבית ביצועים. חזק יותר הנשק אתה משתמש, כך גדל הסיכוי שתוכל להשמיד את האויב במהירות. שאיבת מערכת היא זהה עבור כל המצבים הקיימים, כך להתמודד עם זה רק צריך פעם אחת ולתמיד במשחק שלאחר מכן.

יכולים להיות נראית בהעיניים כדי לראות את כל היתרונות של המשחק לחייזרים: קרוואן וידאו נחתים קולוניאליים.

 

לשחק גם