אוויר סכסוכים: Secret Wars

שמות חלופיים: אוויר סכסוכים: Secret Wars

מעבד: אינטל פנטיום 4 @ 1. 6 GHz / AMD Athlon XP 1600 +

זיכרון RAM

: 1 GB

וידאו

: 256 MB

שטח דיסק: 4. 5 GB

מיזוג ניגודים

: Secret Wars - אחד החלקים של התעופה משחק ארקייד המפורסמת עם שיפוע קטן ברחבה. בשלב זה, החוקרים החליטו לערוך המשחקים שלנו לרגעים היסטוריים ידועים של תעופה בעולם, שרובם יתקיימו בחזיתות של מלחמת העולם השנייה, כמו גם את השמים טוברוק, אזרבייג'אן או יוגוסלביה. משחק מיזוג ניגודים: סוד מלחמות וגיבור מפתיע, או ליתר דיוק, גיבורה. בחורה שבירה לאורך כל המשחק תנהל את המטוס הקטלני ביותר של אמצע המאה ה -20. ולהתנגד לטייס האמיץ עם השיחה דידי יהיו אסים Lyuftvafe חמורים ביותר וחיל האוויר הסובייטי. כל במשחק מיזוג ניגודים: Secret Wars 2011 שבעה קמפיינים משחק לא קשורים, יש כמה משימות שכל אחד מן. אחרי שעברתי את כל קמפיין תהיה לנו לחכות פלאשבק מוזר, כאשר המשחק יהיה להעיף אותנו בימי מלחמת העולם הראשון, והגיבור של רוב הטיולים האלה בעבר יהפוך לאביו של הגיבור ובהדרגה אנו לומדים את ההיסטוריה של היעלמותו של הטייס האמיץ, בו זמנית מאסטרינג טס במטוסים דיקט. טיסות לכונניות אחרי לוחמי סירות מירוץ במהלך מלחמת העולם השנייה תיראה מאוד מנוגדות, אבל הם מביאים נופך מיוחד ולספק את החיבור לעת.

הקמפיין לשחקן יחיד

משחק אוויר סכסוכים: Secret Wars, ולא קמפיין לשחקן היחיד שלו, כמו גם כל סימולטור הוא לא גדוש במגוון רחב של נופים. עם זאת, מחדל זה, בהווה בכל המשחקים של הז'אנר הזה, המפתחים של מיזוג ניגודים: Secret Wars החליטו באמצעות מגוון רחב של משימות. כל אחד מהמטוסים בקונפליקטי האוויר: Secret Wars 2011 יש סט סטנדרטי של כלי נשק, הכולל מקלעים, פצצות וטילים. לכל אחד מהם מאפיינים משלה, רובים נוטים להתחמם יתר על המידה, כך שירי אינסופי עלול להוביל לנסיגה של מערכת הנשק והשלמתה המהירה יותר של תחמושת, טילים הם מאוד מדויקים, וללמוד מפצצות brasyvat עם להצביע דיוק צריך להיות הרבה טס מעל יעד פוטנציאלי.

ניהול

בניגוד לרבים מהחלקים הקודמים של הסדרה, הניהול כאן הוא יותר כמו סימולטור ולהשתמש במקלדת לעכבר, אם כי אפשרי, אך משאיר את השחקן מספר היתרונות חשובים. כאשר קנה המידה תהיה מלא לפני סוף הזמן במשחק הוא קצת איטי יותר והדיוק יהיה גבוה בהרבה.

 

לשחק גם