אופק התקיפה Combat Ace

שמות חלופיים: אופק התקיפה Combat Ace

דרישות מערכת:

מעבד: Intel Core 2 Duo @ 2. 2 GHz X2 / AMD Athlon 64 -5,000

OOZU 2 GB

כרטיס מסך: 512 MB

שטח דיסק: 16 GB

& nbsp;

אופק התקיפה הלחימה אייס - סימולטור תעופה ארקייד, שממשיך את המסורת של אחת מהסדרות המתמשכת ביותר של הז'אנר. בתקיפת הלחימה אייס אופק ישחק בעתיד הלא רחוק, ובאופן ספציפי יותר בשנת 2015. הגיבור של המשחק, קולונל בישוף, מנהיג של טייסת של כוחות צבאיים של האומות המאוחדות, מילוי משימה אחרת כדי להרוס את הכנופיה הקיצונית בשם & laquo; Blatnoi & raquo; בהוראות של הכוחות המשולבים של חיל האוויר הרוסי ונאט"ו. במהלך טיסה, המטוסים הופיעו משום מקום, פה כריש צויר על לוח ודופק אותו הבישוף נאלץ להוציא, ובינתיים המטוס עם כריש עושה תור ולוקח איל טייס חסר הגנה. הסיפור הזה יכול לשעשע אף אחד, אבל אופק התקיפה הלחימה משחק אייס הוא לא כל כך פשוט ועניבה זה - רק חלום של הגיבור, אבל המציאות היא שקרבות טייס אמיצים עם המורדים אי שם בצפון אפריקה, אבל רבים מהאירועים של חלומותיו מתחילים התגשם בטייס חיים אמיתי.

& nbsp;

משחקיות

& nbsp;

סדרת עבר ארקייד רב שנתי אינה נותנת את תביעתה לתואר גא של סימולטור טיסה, אך נראה כי תקיפה הלחימה אייס אופק, וזה לא היה נחוץ. שליטה של ​​המשחק בנוי פשוט משום מקום וההתמקדות העיקרית היא על הרמקול ולא על אותנטיות. לדוגמא, אופק תקיפה הלחימה אייס לקנות מטוס או כמה ערכות פנטסטיות גוף או כלי נשק לא עושה בעיות גדולות, כל הפעולה מתרחשת בסכסוך מוזר שבו זה לצד זה נלחם טייסים רוסים ונאט"ו, והאויב העיקרי הוא קבוצת פשע המאורגנת ברוסיה שם מרווח וlaquo; Blatnoi & raquo;. עם זאת, אופק התקיפה הלחימה משחק אייס הפך הראשון של כל החלקים של הסדרה, אשר מוחזקים על כדור הארץ, לא באיזה עולם דמיוני עם יבשות מוכרות, אבל במטוסים פחות מוכרים. בתקיפת הלחימה אייס אופק יכול לשחק בכל מטוסים, שנועד לדגימות אמיתיות ואפילו להציל את שמו המלא של הדגמים, כמו גם מסוקי קרב של ארה"ב או מוצא רוסי. & Nbsp;

הוא כבר צעד חשוב לקראת הסימולציה, שכמה היית מצפה מהמקבלים של אחת מסדרות המחשב המעניינים ביותר והפופולריות ביותר בז'אנר שלו.

& nbsp;

CRA

& nbsp;

להסית רצון בקרב האוהדים של אייס תקיפה הלחימה אופק לקנות את הגרסה הבאה, מפתחים הכינו מספר הפתעות מעניינות. המעניין ביותר של אלה היה CRA מצב שליטה. מהותו של משטר זה היא לפשט את מערכת הלחימה. לכן, אם אתה ישב על הזנב של היריב שלך, שהוא קצב מטורף מתחיל לכשכש ולקום נועז תור, כך לכוון יעד סוער כזה לא נראה אפשרי, אז הדחיפה של שני כפתורים, המטוס שלך יהיה נזרקה לבלתי נראה וlaquo; מסדרון & raquo;, חוזר על המסלול של היעד. אל תבלבלו את המצב הזה עם הטייס האוטומטי, כי אם אתה לא מהעת לעת כדי להתאים את מסלול הטיסה שלך למטרה, אתה יכול לעזוב את וlaquo; raquo &;, מסדרון וCRA עשויים לכבות באופן אוטומטי. החדשנות התקבלה בהתלהבות והגרה באופן מלא לקרבות מרובי משתתפים, אבל לא כל השחקנים היו שמחים עם התחייבות כזו, ולהם בתפקוד מרובה נוספו כדי ליצור שדה קרב שבו אתה לא יכול להשתמש בCRA.

 

לשחק גם