משחק iPlayer: בחווה באינטרנט

                                  iPlayer: Lets Farm! קחשמ

iPlayer: בחווה (iPlayer: Lets Farm!):

משחק מקוון בחווה! דפדפן, ודורש רישום. על ידי השלמה רק שלושה פסוקים, תקבל אחזקות של ארץ. עכשיו אתה יכול להפוך בהדרגה אותו לחווה מפוארת ורווחית, זריעת שדות, נטיעת זרעים ושתילים. לכל תרבות שהוקצתה לאזור נפרד למסוק את זה קל יותר לאסוף. ושהוא היה עשיר, צריכים להשקות שתילים ועשבי עשב. הראשון יעשה כל ביד, אבל על ידי מכירת תבואה ופירות, לך לצבור את כמות רכישות שימושיות. בהתחלה זה יהיה טכניקה פשוטה, אבל בקרוב יהיה זמין לביצועים מורכבים יותר.
אתה צריך מערכת השקיה, משלב, טרקטורים, מכונות לשתילה. ממשיך לשחק בחווה, תוכל לבנות מבנים שבהם חומרי גלם הפיכתם למוצרים. זה עולה יותר, וההכנסה תגדל במהירות. כל המבנים והמשאבים קשורים, ואם יש צורך לאפות לחם, לשים את הטחנה לייצור קמח, לאחר מכן המאפייה. כמו כן, אתה צריך ביצים וחלב, כך הגזע של פרות, תרנגולות ובעלי חיים אחרים. סוג נוסף של הכנסה יהיה שיתוף הפעולה עם מסעדות וחנויות. הם קונים באופן קבוע את המוצרים שלך, אבל זה לא רק מביא ההכנסה ומטיל אחריות. עכשיו, אנחנו חייבים גם לעקוב מקרוב הקציר בזמן כדי לשלוח את המנה הבאה של הקונה. אם אתה מתגעגע הרגע, החוזה יופסק ואתם תאבדו לקוח יקר.
תוכל ליהנות צ'אט נעים עם השחקנים. הם יכולים לארגן את הצעות ולהשתתף בתחרויות, סודות מניות וטיפים. זה גם שימושי כדי לבצע משימות חוות iPlayer בואו לשחק אותה כל יום כדי לקבל מתנות ולצבור נקודות. ככל שעובר זמן, החווה שלך תהיה עצומה, ושזה עדיין רווחי, אנחנו חייבים כל הזמן שואפים.

כל המשחקים הטובים ביותר באינטרנט. גיבורי ז'אנרים תגיות